CERTIFICAAT 9001:2008 UITGEREIKT AAN KYOCERA
Vorige maand heeft Van Voorst Consult het felbegeerde certificaat 9001:2008 uitgereikt aan Kyocera, de bekende fabrikant van printers en copiers.
Naast ISO 14001 wil Kyocera door middel van ISO 9001:2008 de diverse processen binnen het bedrijf verder waarborgen. Van Voorst Consult heeft samen met Kyocera het hele traject doorgelopen waarbij de uiteindelijke certificering is uitgevoerd door BSI.
Uit handen van Nelis van de Pol mocht directeur Etienne Henrdriks het certificaat in ontvangst nemen. Inmiddels zijn Kyocera en Van Voorst Consult gezamelijk een vervolgtraject gestart.
Van links naar rechts: Gijsbert van Voorst (Directeur Van Voorst Consult), Nelis van de Pol (Adviseur managementsystemen Van Voorst Consult), Etienne Hendriks (General Manager Kyocera), John ter Linden (Project Manager, Kyocera)